رضایت از استقبال مردم برای ثبت‌نام در کاروان‌های حج/قرارداد حمل و نقل حجاج در حال نهایی شدن است - درویدکد

رضایت از استقبال مردم برای ثبت‌نام در کاروان‌های حج/قرارداد حمل و نقل حجاج در حال نهایی شدن است

تأثیر مصرف الکل بر کارکردهای شناختی و اجرایی مغز
اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۶
دانش‌آموزانی که مدرسه ندارند و به اجبار ترک تحصیل می کنند + فیلم و تصویر
خرداد ۱, ۱۳۹۶

به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس،‌ حمید محمدی معاون وزیر و رئیس سازمان حج و زیارت، امروز (یکشنبه) در بیست و چهارمین جلسه شورای معاونین و مدیران سازمان حج و زیارت گفت: تامین مسکن حجاج نهایی شده همچنین قرارداد حمل و نقل هوایی با شرکت‌های هواپیمایی جهت انتقال حجاج سال ۹۶ در حال نهایی شدن است.
رئیس سازمان حج و زیارت در جلسه با مسئولان سازمان، روند ثبت نام در کاروان‌های حج امسال را مثبت ارزیابی کرد و افزود: با توجه به محدودیت زمان، برنامه‌ریزی آموزش زائران و معاینات پزشکی آنها و همچنین انتخاب عوامل اجرایی کاروان‌ها و هتل‌ها و مسئولین ستادی حج با دقت نظر بیشتری انجام شده است.
معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با توجه به فرصت اندک باقیمانده تا اعزام زائران به حج تاکید کرد: جلسات برنامه‌ریزی کار گروه‌ها و نشست‌های آموزشی و توجیهی کارگزاران و عوامل ستادی حج بصورت متمرکز و استانی برگزار شود.
محمدی در بخش دیگری از این جلسه ضمن اشاره به فعالیت گروه‌های غیرمجاز در زمینه سفرهای عتبات که منجر به تضییع و تهدید حقوق زائران می‌شود، از مدیران سازمان حج و زیارت خواست که با توجه به قوانین موجود و دیدگاه‌های نظام، هماهنگی‌های لازم با دستگاه‌های ذیربط را در راستای آگاهی بخشی به مردم و فراهم آوردن بستر لازم و مناسب برای اعزام و ارائه خدمات به آنان بکار بندند.

انتهای پیام/ 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *